Çevre Etiketi
Çevre Etiketi
Hangi Ürün/Hizmet Grubuna Başvurabilirim?

Hangi Ürün/Hizmet Grubuna Başvurabilirim?

Seramik Kaplama Ürünleri: Seramik kaplamalar’ ürün grubu, iç/dış kullanım için, herhangi bir ilgili yapısal fonksiyon olmaksızın seramik karolardan oluşur.
 
Tekstil Grubu Ürünleri: Tekstil Ürünleri; Konfeksiyon ürünleri ve aksesuarlarını, iç mekân tekstil ürünlerini, elyaf, iplik, kumaş ve örgü panelleri, lif dışı öğeleri ve temizlik ürünlerini kapsar. 
 
Temizlik Kağıdı Grubu Ürünleri: “Temizlik Kağıdı” ürün grubu kişisel hijyene uygun sıvıları emme ya da kirli yüzeyleri temizleme amacıyla kullanılan tabaka ya da rulo şeklindeki temizlik kağıtlarını kapsar.


Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı: Cam eşyalar, tabaklar ve mutfak eşyaları gibi eşyaların el ile yıkanması için üretilmiş ve pazarlanmış deterjan ürünlerinden oluşur.


Turistik Konaklama Hizmet Grubu: En az 10 odalı tesislerde sunulan turistik konaklama hizmetlerini ve yardımcı hizmetleri kapsar.                                           

Kişisel Bakım ve Kozmetik  Grubu Ürünleri: Katı sabun, sıvı sabun, şampuan, duş jeli, el ve vücut kremi, saç kremi, tıraş sabunu ve tıraş köpüğü ürünlerini kapsar.

Cam Grubu Ürünleri: "Cam" ürün grubu düzcam, cam ambalaj ve cam ev eşyası ürünlerini kapsar.

Bulaşık Makinesi Deterjanı Grubu Ürünleri: Bulaşık makinesi deterjanı ürün grubu jel, toz ve çok bileşenli bulaşık makinesi deterjanı ile bulaşık makinesi parlatıcısı ürünlerini kapsar.

Çamaşır Deterjanı Grubu Ürünleri: Çamaşır deterjanı ürün grubu; toz, sıvı ve kapsül çamaşır makinesi deterjanı, ön işlem leke çıkarıcı ve elde yıkama çamaşır deterjanı ürünlerinden oluşur.